Gin Basil Smash

Lekki, orzeźwiający, a za razem charakterny koktajl to idealna propozycja na lato.
Skąd ten charakter…? Z natury!
Gin Lubuski to marka wysokiej jakości ginu destylowanego – laureat godła „Doceń polskie”.
Produkowany od 1987 roku, według tej samej, oryginalnej receptury, bazuje na starannie wyselekcjonowanych składnikach.
W procesie wytwarzania Ginu Lubuskiego owoce jałowca poddawane są maceracji, dzięki czemu trunek zyskuje intensywny bukiet i naturalny smak jałowca. Wystarczy odkręcić butelkę, by Lubuski Gin uwolnił bogactwo naturalnych aromatów jałowca i ziół, które są jego niezastąpionymi składnikami. Niepowtarzalny charakter i unikalna receptura wyraźnie odróżniają Lubuski Gin od innych dostępnych na rynku.

 

Włoski makaron z polską nutą? dlaczego nie!

Brzmi smacznie, pachnie pysznie, przyrządza się ekspresowo. Nic dodać, nic ująć – potrawa w PUNKT!!! w szczególności dla miłośników polskich, lokalnych wędlin. Pappardelle po krakowsku ze świeżymi i suszonymi pomidorami!
Przepis polecają Zakłady Mięsne Nowy Żmigród, producent wspaniałych i aromatycznych wędlin z polskiego mięsa – laureat godła promocyjnego “Doceń polskie”

Zasmakuj w jakości! Smacznego!


Sięgnij po więcej pyszności: https://www.facebook.com/zakladymiesnenowyzmigrod

Ogrodnictwo Łukasz Kaminiarz laureat godła “Doceń polskie” promuje swoje produkty w książce pt.: Kuchnia środziemno-polska

Pomidory Cherry belido  uhonorowane godłem “Doceń polskie” z oferty gospodarstwa Ogrodnictwo Łukasz Kaminiarz mają wyśmienity smak, są słodkie i aromatyczne, idealne na przekąski, świetne jako dodatek do sałatek i niezastąpione w roli kolorowych dekoracji posiłków. Sprzedawane na gałązkach, długo zachowują swoją świeżość i soczystość.

Loża Ekspertów przyznała również znak jakości i tytuł „Doceń polskie TOP PRODUKT” za pomidory odmiany Merlice tego producenta – podkreślający wysoką jakość i polskie pochodzenie.

Biodrówka podawana w sosie z borowików – pyszne danie główne i wyśmienita przekąska na zimno!

Jest takie mięso: nieco zapomniane, mimo że kusząco miękkie i delikatne – biodrówka. Warto sobie o niej przypomnieć i odkryć jej niesamowity smak na nowo. Podpowiadamy, jak przyrządzić aromatyczną Biodrówkę Hańderek z certyfikatem „Doceń polskie”, żeby zachwyciła nawet największych koneserów mięs.
Spróbuj, bo warto!