Naleśnik – danie proste, smaczne i łatwe w przyrządzeniu.

Dla miłośników wersji klasycznej polecamy naleśniki z dżemem lub powidłem śliwkowym. Wielbicielom wytrawnej wersji proponujemy natomiast przepis na pyszne naleśniki wytrawne z pieczarkami jednego z największych producentów świeżych pieczarek – GŁUCHOWSKI GROUP, laureata godła promocyjnego Certyfikat jakości produktu “Doceń Polskie”​. Prostota składników w połączeniu z pyszną pieczarką Głuchowski GROUP gwarantuje sukces na Twoim talerzu! Polecamy!
 
 

Zimno, mroźno, śnieżnie…co może nas słodko rozgrzać???

Crumble, pyszne owoce pod pierzynką z kruszonki. Pachnące jabłkami z cynamonem, na ciepło…pychota.

Smaczny, prosty przepis proponuje Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska WART-MILK laureat godła promocyjnego “Doceń polskie” za OSEŁKĘ SIERADZKĄ MU! MASŁO EKSTRA

 

#docenpolskie #kupujpolskie #certyfikacja #jakosc #food #godlo #dzienpolskiejzywności #greenenergy #polskie #przepis #masło

Czy wiesz, że….dzisiaj przypada DZIEŃ BIGOSU?

Bigos naprawdę potrafi być wykwintnym daniem…to smak dobrej kapusty, aromatycznych grzybów, śliwki suszonej i smacznych mięs.
To staropolskie danie, którym zachwycają się często zagraniczni goście. A nam, Polakom, swoim zapachem przypomina rodzinny dom. Choć jego przygotowywanie jest trochę czasochłonne, to jego smak wynagrodzi ten trud z nawiązką. Za to można go z powodzeniem przyrządzić wcześniej, ponieważ nie tylko nie traci smaku, lecz staje się on jeszcze bogatszy.

Dziś polecamy przepis na bigos firmy Ogródek Dziadunia przygotowany na kiszonej kapuście z grzybami leśnymi, uhonorowanej godłem „Doceń polskie”.

Smażone brokuły z pestkami słonecznika i bazylią

Brokuł jest bogaty w błonnik, po­tas, wapń, żelazo, fos­for, a także witaminy A, B1, B2, B6, C, K, PP, kwas pan­to­tenowy, kwas fo­lio­wy, a także… mający właściwości prze­ciw­nowotworo­we sulforan. Jak wolicie go jeść – na ciepło.. czy na surowo?
Oto smaczny przepis na smażone brokuły firmy PRIMAVEGA uhonorowane godłem “Doceń polskie”. Smaczna porcja zdrowia na talerzu!

 

#certyfikacja #jakosc #docenpolskie #polskie #polishfood #godlo #dzienpolskiejzywnosci