Szlachetność na Twoim świątecznym stole!

Surowa rolada z jelenia (Rollbraten) jest produktem i potrawą zarazem. Wystarczy tylko odpowiednio ją przyprawić, a następnie upiec w całości jako danie na obiad świąteczny lub na kanapki. Można też ugotować ją w rosole. Wg niektórych badań karkówka, z której zrobiona jest rolada, ma najniższą kaloryczność spośród podstawowych elementów tuszy jelenia.

A może upiec w soli? Firma Las Kalisz proponuje prosty przepis na soczystą roladę z jelenia uhonorowaną godłem “Doceń polskie”. Polecamy i życzymy smacznych Świąt Wielkanocnych!

Kolorowa sałatka z szynką czosnkową!

Pyszna, odżywcza sałatka na bazie Bezmięsnej szynki czosnkowej uhonorowanej godłem „Doceń polskie”​. Sprawdzi się o każdej porze i w praktycznie każdej sytuacji, a jest tak dobra, że najlepiej od razu zrób podwójną porcję… żeby zostało trochę na kolację! Na zimno i na ciepło – zawsze dobrze smakuje.

#docenpolskie #certyfikacja #godlo #jakosc #food #wege #bezmiesny #szynka #przepis

Królik wielkopolski w sosie serowo-musztardowym!

Świąteczny obiad to dla każdej Pani Domu spore wyzwanie, ale też możliwość pokazania swojego talentu kulinarnego. Wielkanocny obiad to przede wszystkim tradycja i już dziś polecamy królika wielkopolskiego uhonorowanego certyfikatem jakości “Certyfikat jakości produktu “Doceń Polskie”​ przygotowanego w sosie serowo-musztardowym!

Mięso królika firmy LAS KALISZ Sp. z o.o. odznacza się przede wszystkim niską zawartością tłuszczu. Dzięki wysokiej przyswajalności i wartości biologicznej króliczego białka, zaleca się włączenie tego mięsa do diety niemowląt. Duża zawartość kwasu linolenowego ma z kolei dobroczynne działanie dla naszego układu naczyniowo-sercowego.
#docenpolskie #kupujpolskie #godlo #jakosc #certyfikat #polishfood #meat #krolik #laskalisz

Żurek z Bezmięsnymi Białymi Kiełbaskami

Żurek to obowiązkowa pozycja na naszym stole wielkanocnym, jest przygotowywany na różne sposoby i z różnymi dodatkami. Co powiecie na żurek z Bezmięsny z białymi kiełbaskami uhonorowanymi godłem “Doceń polskie” podczas jednej z atestacji Certyfikat jakości produktu “Doceń Polskie”​?

#docenpolskie #jakosc #godlo #certyfikacja #polishfood #food #wege
#bezmiesny #zurek #przepis #wielkanoc

Za kilka dni kalendarzowa wiosna, a czy w naszej diecie znajdzie się dla niej miejsce???

Moniecka Spółdzielnia Mleczarkach w Mońkach ma przepis na wiosenną sałatkę z żółtym serem uhonorowanym godłem “Doceń polskie”. Kto nie spróbuje, ten nie przekona się, że wiosna tuż, tuż…


#docenpolskie #kupujpolskie #food #polishfood #certyfikacja #jakosc #dzienpolskiejzywności #godlo #wiosna #przepis #ser