Niezmienne wartości

Najwyższa jakość jest priorytetem dla firmy Info-farm – właściciela marki NaturPlanet. Jakość jest również tym, co cenią i czego poszukują konsumenci. Aby więc sprostać ich wymaganiom, producent ten samodzielnie tłoczy oleje, oferuje naturalne witaminy, starannie wyselekcjonowane produkty spożywcze oraz sprawdzone i bezpieczne kosmetyki. Marka NaturPlanet dostępna jest w renomowanych drogeriach, aptekach, salonach kosmetycznych, sklepach zielarskich oraz w sklepach ze zdrową żywnością. Jak podkreślają przedstawiciele firmy: Stale rozwijamy naszą markę, ale są wartości, które dla nas pozostaną niezmienne: najwyższa jakość produktów oparta o fachową wiedzę, sprawdzone źródła dostaw, profesjonalne i życzliwe podejście do klientów. Wyróżnia nas to, że mamy wiedzę i doświadczenie w zakresie produktów, które oferujemy Stale wprowadzamy nowości, dbając o to, aby każdy produkt stworzony był z najwyższej jakości surowców. Starannie opracowujemy skład każdego nowego produktu. To wszystko jest dla nas bardzo ważne. W ofercie tego producenta znajdują się suplementy diety, kosmetyki naturalne, zdrowa żywność oraz oleje tłoczone na zimno. Wśród nich znaleźć można takie specjały, jak Olej kokosowy nierafinowany zimnotłoczony, Olej z czarnuszki nierafinowany zimnotłoczony oraz Olej lniany nierafinowany zimnotłoczony. Produkty te wzięły udział w 40. Certyfikacji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Zdobyły maksymalną liczbę punktów we wszystkich ocenianych kategoriach i po raz trzeci sięgnęły po godło „Doceń polskie TOP PRODUKT”.

Więcej informacji na temat marki Naturplanet znajdziecie Państwo na stronie internetowej https://naturplanet.pl/

Pysznie i z pasją

Kiełbasa po świniobiciu, Wątrobianka po świniobiciu i Smalec po świniobiciu po raz kolejny sięgnęły po prestiżowe godło „Doceń polskie TOP PRODUKT” będące potwierdzeniem ich najwyższej jakości i znakomitego smaku. Ich producentem jest firma Smak Tradycji specjalizująca się w produkcji doskonałych wyrobów mięsnych w słoikach. Wszystkie poddawane są pasteryzacji, produkowane ze składników najwyższej jakości i według, tak cenionych przez konsumentów, tradycyjnych receptur. Atutem firmy jest również pasja i ogromne zaangażowanie. Jak podkreślają jej przedstawiciele: Dzięki temu, że do produkcji naszych wyrobów podchodzimy z pasją, przekłada się to na ich smak. Smak tradycji. Wszytko to sprawia, że rarytasy firmy Smak Tradycji cieszą się coraz większym uznaniem stale rosnącego grona wielbicieli doskonałego smaku. Wśród propozycji tego producenta konsumenci znajdują również wiele innych wartych uwagi specjałów, takich jak między innymi Cielęcina po staropolsku, Dziczyzna po staropolsku, Gęsina pieczona, Gulasz angielski. Warty polecenia jest także ogromny wybór pysznych pasztetów.

Kiełbasa po świniobiciu, Wątrobianka po świniobiciu oraz Smalec po świniobiciu wzięły udział w 40. edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Członkowie Loży Ekspertów oceniali ich smak, wygląd oraz stosunek ceny do jakości.

Więcej informacji na temat firmy Smak Tradycji i jej znakomitych propozycji znajdziecie Państwo na stronie internetowej http://www.smak-tradycji.pl/

Naturalnie i pysznie

Konsumenci stają się coraz bardziej świadomi i wymagający. Na pólkach sklepowych poszukują produktów smacznych, zdrowych, o dobrym składzie i wyśmienitym, tradycyjnym smaku. Jednym z takich specjałów jest triumfator 40. certyfikacji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” – Mięsko w galaretce EKO. Ten wyśmienity produkt, dostępny w postaci ekologicznej konserwy wieprzowej jest idealny do kanapek i różnego rodzaju przekąsek. Kupujący cenią nie tylko jego znakomity smak, ale również najwyższą jakość. Jest wytwarzany w 95 % ze składników pochodzących z naturalnych metod wytwarzania, czego potwierdzeniem jest certyfikacja oraz oznaczenie międzynarodowym symbolem zielonego listka. Mięsko w galaretce EKO dostępne jest w sklepach ze zdrową żywnością w całej Polsce i cieszy się ogromną popularnością wśród wielbicieli zdrowej, smacznej i wartościowej dla naszych organizmów żywności. Jego producentem jest Zakład mięsny Smak Górno, który od momentu swojego założenia w 1991 roku podąża drogą oferującą klientom smakołyki wytwarzane według receptur powstających latami w niewielkich polskich gospodarstwach kultywujących tradycję oryginalnych polskich smaków.

Podczas 40. atestacji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” członkowie Loży Ekspertów ocenili jego smak, wygląd oraz stosunek ceny do jakości. Więcej informacji na temat firmy Smak Górno i jej wyjątkowych produktów znajdziecie Państwo na stronie internetowej https://www.smakgorno.pl/

Zakład Przemysłu Mięsnego Dróbaleks laureatem programu „Doceń polskie”

Oferta Zakładu Przemysłu Mięsnego Dróbaleks liczy ponad sto pięćdziesiąt rodzajów różnorodnych produktów, takich jak kiełbasy, wędliny kanapkowe, wyroby garmażeryjne, drobiowe oraz świeże mięso drobiowe i wieprzowe. Wśród propozycji zakładu znaleźć można również rarytasy wyróżnione godłem „Doceń polskie TOP PRODUKT- Kabanosy, Krakowską suchą, Kiełbasę sarmacką, Szynkę sarmacką oraz Kurczaka świeżego. Wyroby te znalazły się w gronie laureatów 40. Certyfikacji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Najlepszy surowiec, aromatyczne przyprawy, sprawdzone receptury, szacunek dla tradycji połączony z otwartością na nowe wyzwania oraz staranny, nieśpieszny proces wytwarzania mięsnych specjałów – to składowe smaku, który tak uwielbiają klienci Zakład Przemysłu Mięsnego Dróbaleks, a równocześnie podwaliny sukcesu tego producenta.

Zakład Przemysłu Mięsnego Dróbaleks jest firmą rodzinną, od dwudziestu pięciu lat dostarczającą konsumentom bogatą gamę produktów wyróżniających się wyjątkowymi walorami. Jej asortyment jest bogaty i urozmaicony, więc każdy smakosz znajdzie tu coś dla siebie. Firma dokłada bowiem wszelkich starań, aby zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających konsumentów. 

Naturalnie najlepsze

Firma Jackiewicz jest niewielką przetwórnią rodzinną, założoną w 1995 roku. Firma specjalizuje się w skupie i przetwórstwie runa leśnego, owoców i warzyw. W sprzedaży posiada grzyby: świeże, suszone, marynowane i solone oraz świeże jagody. W ofercie producenta znajdują się również Ogórki kiszone, korniszony, Papryka marynowana i Czosnek kiszony w główkach. Surowce do produkcji pozyskiwane są z gospodarstw ekologicznych zlokalizowanych na terenie województwa podlaskiego oraz z Puszczy Białowieskiej, Mielnickiej i Knyszyńskiej. Jak podkreślają przedstawiciele firmy: – Nasze przetwory produkowane są wedle starych, tradycyjnych przepisów bazujących na regionalnej, podlaskiej recepturze. Produkty, które oferujemy nie zawierają sztucznych dodatków i konserwantów.

Podczas 40 certyfikacji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” członkowie Loży Ekspertów ocenili dwie spośród propozycji firmy Jackiewicz, a mianowicie Paprykę marynowaną oraz Ogórki kiszone. Komisja oceniała ich smak, wygląd oraz stosunek ceny do jakości, przyznając punkty za każdą z wymienionych kategorii. Produkty z maksymalnymi notami są honorowane godłem „Doceń polskie TOP PRODUKT”. Zarówno Papryka marynowana, jak i Ogórki kiszone znalazły się w prestiżowej grupie posiadaczy tego znaku promocyjnego.

Więcej informacji na temat firmy Jackiewicz i jej oferty znajdziecie Państwo na stronie internetowej http://przetwory-jackiewicz.pl/