Gwarancja czystego smaku

Co sprawia, że Twaróg półtłusty z Inowrocławia  z oferty Spółdzielni Mleczarskiej OSM Cuiavia jest wyjątkowy? Jego charakterystyczny aromat, unikalny smak i kremowa konsystencja to tylko niektóre z zalet. Produkt ten jest również cennym źródłem pełnowartościowego, lekkostrawnego białka zwierzęcego, bogatego w łatwo przyswajalny wapń oraz inne wartościowe sole mineralne i witaminy z grupy B. Dodatkowo, zawiera kwas mlekowy, który korzystnie wpływa na zdrową mikroflorę organizmu. Nie zawiera natomiast sztucznych substancji, takich jak konserwanty, barwniki, aromaty czy stabilizatory, Twaróg półtłusty z Inowrocławia to gwarancja czystego smaku i naturalnych wartości. Wszystko to sprawia, że  to niezaprzeczalny skarb polskiej kuchni, zdobywający serca nie tylko smakoszy, lecz także pasjonatów kulinarnych eksperymentów.

Podczas 48. edycji certyfikacji w ramach Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” członkowie Loży Ekspertów docenili jego wyjątkowe walory przyznając mu najwyższe noty za smak, wygląd i stosunek ceny do jakości. Twaróg półtłusty z Inowrocławia został laureatem godła „Doceń polskie TOP PRODUKT”. Producent tego znakomitego twarogu – Spółdzielnia Mleczarska OSM Cuiavia z Inowrocławia, to firma z tradycjami sięgającymi 1945 roku. Zrzeszając około 500 dostawców i oferując zatrudnienie dla około 150 osób, spółdzielnia konsekwentnie utrzymuje najwyższe standardy jakości. Jej bogaty asortyment obejmuje również twarogi, śmietany, śmietanki, jogurty, sery smażone, kefir, mleko, maślankę, masło oraz mleko w proszku.

Więcej informacji na temat firmy Cuiavia znajdziecie Państwo na stronie internetowej http://osmcuiavia.pl/

Intensywność Smaku z Sosem Czosnkowym od Gold Drób

Sos czosnkowy – najpopularniejszy dodatek do potraw  jest ulubieńcem smakoszy na całym świecie. Jego niepowtarzalny smak, łączący intensywność czosnku z kremową konsystencją, zdobył serca konsumentów, sprawiając, że staje się nieodłącznym elementem wielu dań. To wyjątkowe połączenie aromatyczne nadaje potrawom, zarówno mięsnym, jak i wegetariańskim, głębszy wymiar smaku, co doceniają szczególnie ci, którzy uwielbiają kulinarne eksperymenty. Jednym z jego producentów jest firma Gold Drób – lider w produkcji drobiu rożnowego. Ich aromatyczny Sos Czosnkowy, wytwarzany na bazie świeżego czosnku oraz jogurtu naturalnego, wyróżnia się pozbawioną konserwantów recepturą, gwarantując autentyczny smak. Idealnie komponuje się z różnymi warzywami, mięsami i przekąskami, dodając potrawom niezapomnianego charakteru.

Sos Czosnkowy od Gold Drób został poddany ocenie w 48. edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń Polskie”. Loża Ekspertów w pełni doceniła wysoką jakość i doskonały smak tego wyjątkowego sosu, honorując go prestiżowym znakiem jakości „Doceń Polskie TOP PRODUKT”. To kolejne wyróżnienie potwierdza, że Sos Czosnkowy od Gold Drób utrzymuje niezmiennie wysoki poziom.

Więcej informacji na temat firmy Gold Drób i jej oferty znaleźć można na stronie internetowej http://www.golddrob.pl/

 W zgodzie z filozofią świadomego i zdrowego stylu życia

Soul-Farm – wiodący producent zdrowej żywności i suplementów diety został laureatem 48. certyfikacji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Podczas atestacji członkowie Loży Ekspertów przyznali maksymalne noty Hepafix Karczoch i Ostropest – innowacyjnemu suplementowi diety tego producenta i uhonorowali go godłem „Doceń polskie TOP PRODUKT”. Soul-Farm to firma kierująca się najwyższymi standardami HACCP oraz zasadami „clean label”, która doskonale wpisuje się w filozofię świadomego i zdrowego stylu życia. Kładzie szczególny nacisk na produkcję produktów bez sztucznych dodatków, takich jak słodziki, barwniki, konserwanty czy substancje spulchniające/przeciwzbrylające. Wykorzystując ekologiczne i przyjazne środowisku rozwiązania, angażuje się ponadto w ochronę przyrody, między innymi poprzez stosowanie opakowań na suplementy wykonanych z odnawialnych surowców roślinnych. W bogatym asortymencie Soul-Farm konsumenci znajdą produkty wspierające utrzymanie zdrowej diety, bogatej w ekologiczne składniki pełne witamin i minerałów.

Co warto wiedzieć o TOP PRODUKCIE 48. certyfikacji? Hepafix Karczoch i Ostropest to unikalny suplement diety, który łączy w sobie ekstrakty z karczocha oraz z ostropestu plamistego. Oba składniki są znane ze swojego bogactwa sylimaryny i cynaryny, cennych związków wspierających pracę wątroby. Co ważne, Hepafix nie zawiera żadnych sztucznych substancji konserwujących, barwników ani antyzbrylaczy. Jego skład opiera się na ekstrakcie z nasion ostropestu i liści karczocha. Produkt ten jest wolny także od substancji zapachowych, a jego skład został ograniczony jedynie do ekstraktu i pulullanu – roślinnej substancji, z której wykonana jest kapsułka. Co istotne, Hepafix jest  odpowiedni także dla wegan i wegetarian, co potwierdza zrównoważony charakter oferty Soul-Farm.

Więcej informacji na temat firmy Soul-Farm i jej oferty znaleźć można na stronie internetowej https://soul-farm.pl/

Dania do zadań specjalnych

Sky Food to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji innowacyjnych dań samopodgrzewających się. Firma, od momentu swojego powstania, konsekwentnie doskonali swoje wyroby, poszukując nowoczesnych technologii i rozwiązań, a jej głównym celem jest nieustanne unowocześnianie procesu produkcji.

W ofercie Sky Food znajdują się wyjątkowe dania gotowe do spożycia, charakteryzujące się najwyższą jakością surowców i pozbawione sztucznych dodatków, konserwantów czy barwników. Każde z nich opiera się na tradycyjnych recepturach, łącząc smak z nowoczesnością. Co istotne, produkty Sky Food są doskonałe do użytku w ekstremalnych warunkach oraz podczas nietypowych sytuacji. Dzięki samopodgrzewającym się opakowaniom, konsument może delektować się smacznym, zdrowym i sycącym posiłkiem przygotowywanym w zaledwie kilka minut, nawet w przypadku braku dostępu do wody i źródeł energii.

Podczas 48. certyfikacji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”, członkowie Loży Ekspertów ocenili cztery propozycje Sky Food. Chili con carne, Beef Strogonow z kaszą gryczaną, Orient chicken – orientalny kurczak z ryżem oraz Polish chicken – kurczak z ryżem w sosie koperkowym otrzymały najwyższe noty we wszystkich ocenianych przez ekspertów kategoriach. Produkty te zostały uhonorowane godłem „Doceń Polskie TOP PRODUKT”, co potwierdza ich wysoką jakość, smak i innowacyjność. Dania Sky Food stanowią niezastąpione wsparcie w trudnych sytuacjach, oferując wyjątkową wygodę i pełnowartościowe odżywienie, co jest kluczowe zwłaszcza w warunkach wymagających.

Więcej informacji na temat firmy Sky Food i jej oferty znaleźć można na stronie internetowej http://www.skyfood.com.pl/

Z szacunkiem dla tradycji

Priorytetem Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowo-Usługowego Mark’s jest nieustanne dostarczanie konsumentom produktów najwyższej jakości, charakteryzujących się wyjątkowym smakiem oraz wytwarzanych z szacunkiem dla tradycji wędliniarskich. Nowoczesne obiekty i zaawansowane linie produkcyjne zakładu stanowią podstawę utrzymania wysokich standardów jakości, jednocześnie gwarantując bezpieczeństwo wszystkich wytwarzanych artykułów spożywczych. Firma specjalizuje się w sprzedaży hurtowej i detalicznej mięsa wieprzowego, wołowego oraz drobiowego. Ponadto, oferuje klientom szeroką gamę wędlin, konserw, pasztetów oraz przetworów mięsno-warzywnych. Dynamiczny rozwój sieci własnych sklepów firmowych i hurtowni umożliwia klientom łatwy dostęp do różnorodnych produktów przedsiębiorstwa. W ramach współpracy z największymi sieciami handlowymi w Polsce, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Mark’s specjalizuje się także w usługowej produkcji marek własnych.

Podczas 48. edycji certyfikacji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń Polskie”, członkowie Loży Ekspertów przyznali najwyższe noty czterem propozycjom przedsiębiorstwa Produkty takie jak Szynka Walichnowska, Golonka Walichnowska pieczona, Golonka Walichnowska oraz Parówki Markusie zdobyły maksymalną liczbę punktów we wszystkich ocenianych przez ekspertów kategoriach, co zaowocowało przyznaniem im prestiżowego godła „Doceń polskie TOP PRODUKT”.

Więcej informacji na temat Przedsiębiorstwa Produkcyjno – Handlowo – Usługowego Mark’s znajdziecie Państwo na stronie internetowej http://www.marks.biz.pl/