Kawa – jeden z najbardziej znanych i lubianych napojów na świecie.

Zapach świeżo zaparzonej kawy z kremową pianką to dla wielu z nas synonim dobrze rozpoczętego dnia. Z cukrem, z mlekiem, ze śmietanką, czy bez jakichkolwiek dodatków – możliwości jej podania jest wiele, ale jedno jest niezmienne – aromat, którego nie można pomylić z niczym innym.

Poznańska Palarnia Kawy Astra na początek dobrego dnia proponuję Kawę Professional Crema oraz Kawę Professional Espresso oba produkty uhonorowane godłem „Doceń polskie”.

Czy wiesz, że burak naprawdę ma lecznicze właściwości?

Buraki, buraczki, barszcz, zakwas buraczany, każda z tych propozycji ma cenne właściwości zdrowotne. Wspomaga walkę z anemią i niedoborami kwasu foliowego, wzmacnia układ krwionośny, pomaga regulować cholesterol. Lista zalet tego warzywa jest spora, warto zatem sięgać po buraka nie tylko przy okazji świąt, ale i w codziennej diecie.

Buraczki firmy KRASZKIEWICZ to propozycja dla każdego, kto ceni swoje zdrowie!
#godlo #dzienpolskiejzywnosci #jakosc #certyfikacja #kupujpolskie #docenpolskie #burak #kraszkiewicz

Jak poprawić jakość snu? Jak przyśpieszyć regenerację oczu i skóry? Jak żyć lepiej i dłużej? Odpowiedzią na te pytania jest MAKRELA WĘDZONA!!!

Czy wiesz, że…makrela wędzona zwiększa poziom serotoniny, poprawiając nasze samopoczucie oraz pozytywnie wpływając na jakość snu? Przyspiesza regenerację skóry i chroni oczy.

Firma Neptun, właściciel marki Noriva zachęca to spożywania tego specjału w naszej diecie. Podczas XXXVII certyfikacji „Doceń polskie” produkt ten został uhonorowany godłem „Doceń polskie – TOP PRODUKT”.

Pamiętaj – wybieraj produkty z godłem „Doceń polskie”!
#certyfikacja #docenpolskie #jakosc #kupujpolskie #polskie #polishfood #godlo #certyfikat #food