Prawdziwy smak

Betex od trzydziestu lat specjalizuje się w produkcji wód, napojów i syropów, w harmonijny sposób łącząc ze sobą tradycję i nowoczesność. W ofercie firmy można znaleźć zarówno napoje o smakach znanych sprzed lat, jak i atrakcyjne propozycje dla młodszych grup konsumentów. Betex stawia na jakość, dlatego wszystkie produkty bazują na naturalnej wodzie źródlanej. Jak podkreślają przedstawiciele firmy – W naszej pracy kierujemy się zasadą dbałości o otoczenie, w którym żyjemy. Cenimy zarówno relacje społeczne, jak i środowisko naturalne. Siedziba i zakład produkcyjny firmy mieszczą się w Knyszynie – położenie i charakterystyka regionu zapewniają doskonałą bazę ekologiczną dla rozwoju firmy. Naszą misją jest rozwój – oparty na dostarczaniu produktów jedynie najwyższej jakości, uzyskanych dzięki nowoczesnym metodom produkcji oraz znajdowaniu rozwiązań spełniających oczekiwania rynku i otoczenia.

Podczas 42. certyfikacji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” członkowie Loży Ekspertów wyróżnili pięć asortymentów tego producenta. Godło „Doceń polskie TOP PRODUKT” otrzymały: Oranżada Fantazja biała, Oranżada Fantazja czerwona, Oranżada Fantazja orange, Oranżada Fantazja kiwi oraz Cola. Propozycje Betexu adresowane są do każdego, kto w napoju gazowanym ceni przede wszystkim prawdziwy smak. Napoje te produkowane są według starej i sprawdzonej receptury i smakują nie tylko tym, którym oranżada przywodzi na myśl młodzieńcze wspomnienia, ale również młodym konsumentom.

Więcej informacji na temat firmy Betex i jej oferty znaleźć można na profilu producenta https://www.betex.com.pl/

 

Specjały od serca

Ślonsko ze Śląska i Polska wędzona (surowa) – topowe produkty z oferty firmy Madej Wróbel. Wytwarzane są z najlepszych składników, doskonale przyprawione, konkretne i wyraziste. Nieustannie zachwycają swoim smakiem i aromatem. Rarytasy te produkowane są ze sprawdzonego mięsa, i po śląsku, od serca. Jak podkreślają przedstawiciele firmy – Nie żałujemy go do naszych wędlin. 100 g Ślonskiej ze Śląska powstaje z 90 g mięsa wieprzowego, 100 g Polskiej wędzonej (surowej) – ze 100 g. Używamy także wyłącznie naturalnych osłonek do kiełbas i przypraw z autorskich mieszanek.

Te dwie znakomite kiełbasy znalazły się w gronie najlepszych produktów 43. certyfikacji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego. Zdobyły maksymalną liczbę punktów we wszystkich ocenianych przez jury programu kategoriach i zostały uhonorowanego godłem „Doceń polskie TOP PRODUKT” zarezerwowanym dla produktów o wyjątkowych walorach. Kolejny sukces firmy Madej Wróbel nie powinien być zaskoczeniem. Ta śląska firma z tradycjami, założona i prowadzona przez doskonałych rzemieślników, pasjonatów i koneserów dobrego, naturalnego smaku jest jedną z największych i najbardziej cenionych marek na rynku mięsnym. Swoim klientom oferuje wysokiej jakości wędliny, wytwarzane w oparciu o sprawdzone receptury, pielęgnowane od pokoleń przez mistrzów masarstwa. Oferta firmy obejmuje takie specjały, jak wędzonki, szynki, kiełbasy cienkie i grube, wędliny suche i podsuszane, a także wyroby garmażeryjne.

Więcej informacji na temat firmy Madej Wróbel znajdziecie Państwo na stronie internetowej https://madejwrobel.pl/

Kupiec – rzetelna, polska marka

Pyszna Owsianka malinowo-żurawinowa – idealna na ciepłe śniadanie i szybką przekąskę, doskonale łącząca się ze świeżymi owocami oraz wyjątkowo chrupiące Wafle kukurydziane z czekoladą mleczną – bezglutenowe, znakomite na śniadanie w pracy lub szkole, jako deser po wytrawnym posiłku, czy słodki dodatek do kawy to dwie propozycje wyróżnione podczas 42. certyfikacji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” godłem „Doceń polskie TOP PRODUKT”. Warunkiem uzyskania tego wyróżnienia jest zdobycie maksymalnej liczny punktów we wszystkich ocenianych przez członków Loży Ekspertów kategoriach.

Producentem wyróżnionych specjałów jest firma Kupiec. Ta Jej działalność koncentruje się wokół konfekcjonowania i dystrybucji produktów zbożowych, roślin strączkowych oraz produkcji wafli ryżowych i kukurydzianych również w czekoladach oraz wafli smakowych produkowanych innowacyjną technologią z niską zawartością tłuszczu. Firma dokłada wszelkich starań, aby zapewnić swoim  klientom najwyższą jakość oferowanych produktów, zarówno pod względem estetycznym, jak i smakowym.

Więcej informacji na temat firmy Kupiec znajdziecie Państwo na stronie internetowej https://kupiec.pl/

Trzydzieści lat sukcesów na rynku

Abel od ponad trzydziestu lat działa na rynku polskim, współpracując z sukcesem z odbiorcami hurtowymi, sieciami handlowymi oraz sektorem HORECA. Firma specjalizuje się w produkcji mrożonych dań gotowych, produktów mięsnych, produktów mącznych, warzyw i owoców. Powstają one wyłącznie ze świeżych, przebadanych fitosanitarnie produktów i bez użycia konserwantów, a dzięki mrożeniu zachowują swój naturalny aromat i smak, przy minimalnych stratach witamin. Produkcja odbywa się w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym z zapleczem magazynowym, technicznym, socjalnym i biurowy.

Podczas 43. certyfikacji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego członkowie Loży Ekspertów ocenią trzy propozycje tego producenta. Noty specjalistów otrzymają: Flaki w rosole, Flaki suche blanszowane oraz Flaki suche cięte.  Warto przypomnieć, że produkty te legitymują się godłem „Doceń polskie TOP PRODUKT”.  Jeśli więc po raz kolejny powtórzą swój sukces, potwierdzą tym samym swoją najwyższą i niezmienną jakość.

Więcej informacji na temat firmy Abel i jej oferty znajdziecie Państwo na stronie internetowej http://abel.net.pl/

Kolejny sukces dziczyzny od Gobarto Dziczyzna !

Firma Gobarto Dziczyzna – zarządzana przez myśliwych i sympatyków łowiectwa jest rdzennie polskim, renomowanym i nowoczesnym przedsiębiorstwem. Jej atuty to wieloletnie doświadczenie, pasja i odpowiedzialność. Pochodząca wyłącznie z polskich lasów i pól zwierzyna łowna, pozyskiwana jest poprzez sieć własnych skupów, dzięki czemu surowiec jest najwyższej jakości. Co ważne, firma posiada stały i zgodny z kalendarzem łowieckim, dostęp do mięsa dzikich zwierząt, takich jak jeleń szlachetny, sarna, muflon, daniel czy dzik. Na życzenie  odbiorców, mięsa dostarczane są w formie mrożonej lub chłodzonej. W ofercie Gobarto Dziczyzna znajduje się  szeroka gama elementów mięs kulinarnych różniących się formą, wielkością, wagą oraz detalami obróbki. Oferta obejmuje również najnowsze trendy, między innymi: steki, ossobuco, kości rurkowe, gulasze stało wagowe  czy poliki.

Dziczyzna cieszy się coraz większą popularnością wśród konsumentów. W pełni zasłużenie! Jak wyjaśniają przedstawiciele Gobarto Dziczyzna – Zwierzyna dziko żyjąca zjada to, co najlepsze w naturze. W skład jej diety wchodzą różnorodne rośliny i zioła, co wpływa nie tylko pozytywnie na walory smakowe, ale także na jakość mięsa, a co za tym idzie – na zdrowie konsumentów. Mięso ze zwierząt dziko żyjących to ogromne bogactwo witamin i mikroelementów. jest źródłem łatwo przyswajalnego żelaza oraz pełnowartościowego białka, fosforu, wapnia, magnezu, a także witamin z grupy B. Charakteryzuje się przy tym niską zawartością cholesterolu oraz dużą ilością aminokwasów egzogennych, których organizm człowieka nie potrafi sam wytworzyć. Wszystkie zwierzęta żyjące w naturze, w odróżnieniu od hodowlanych, odznaczają się niskim poziomem tkanki tłuszczowej, ich mięso jest więc jednym z najmniej kalorycznych. Jego smak i aromat jest bogatszy od mięs zwierząt hodowlanych. Dziczyzna daje również nieograniczone możliwości tworzenia wykwintnych i smakowitych potrwa, wędlin i przekąsek.

Podczas 42. Certyfikacji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” znakomite walory produktów Gobarto Dziczyzna docenili członkowie Loży Ekspertów, przyznając Mięsu z jelenia oraz Mięsu z sarny prestiżowe godło „Doceń polskie TOP PRODUKT”. Należy przypomnieć, że jest to kolejny sukces tych wyjątkowych specjałów i tym samym potwierdzenie ich wysokiej i niezmiennej jakości.

Więcej informacji na temat firmy Gobarto Dziczyzna i jej oferty znaleźć można na stronie internetowej https://gobarto.pl/nasze-marki/gobarto-dziczyzna