Dbamy o każdy detal

Z Kingą Prostek – kierownikiem działu marketingu firmy Gold Drób rozmawia Katarzyna Salomon

Kurczak z rożna oraz Kotlet drobiowy to dwa produkty z oferty firmy Gold Drób, które sięgnęły po godło „Doceń polskie TOP PRODUKT”. Czy może Pani zdradzić receptę na sukces?
Recepta na sukces jest tylko jedna – ciężka praca i wkładanie serca w to, co się robi. Kurczak z rożna stał się naszym znakiem rozpoznawczym dzięki autorskiej przyprawie, którą stworzyliśmy 26 lat temu, a z roku na rok ją udoskonalamy. Tak samo jest z kotletem drobiowym, resztą elementów z kurczaka oraz sosami – ich receptura jest stworzona i opracowana w 100% przez nas, bez konserwantów, ulepszaczy, barwników. Nigdy nie korzystaliśmy z gotowych przepisów czy mieszanek przypraw, zależało nam na tym, aby nasze dania były wyjątkowe – i takie się stały, lecz to zasługa wielu lat ciężkiej pracy i dążenia do wyznaczonych celów.

Co zadecydowało, że przystąpiliście do certyfikacji Ogólnopolskiego Programu „Doceń polskie”?
Do Certyfikacji Ogólnopolskiego Programu „Doceń polskie” przystąpiliśmy przede wszystkim ze względu na to, aby poznać opinię zewnętrzną na temat naszych produktów, bo to jest jedna z najważniejszych kwestii w prowadzeniu biznesu – bardzo uważnie słuchamy klientów wystawiających recenzje na temat naszych dań. Chcieliśmy spróbować swoich sił w Programie „Doceń polskie” i był to strzał w 10, gdyż z opinii wiemy, że nasze produkty zostały ocenione bardzo wysoko pod względem smaku i jakości.
Kurczak z rożna oraz Kotlet drobiowy to niejedyne produkty z Waszej oferty wyróżnione tym prestiżowym godłem. Proszę zatem o przedstawienie pozostałych posiadaczy znaku jakości „Doceń polskie TOP PRODUKT”.
Tak, tym prestiżowym godłem został również oznaczony nasz autorski sos czosnkowy. Powstaje on na bazie jogurtu naturalnego, majonezu i czosnku. Nie ukrywamy, że cieszy się bardzo dużą popularnością ze względu na prosty skład i świetny naturalny smak. Nie jest „wzbogacany” o konserwanty i ulepszacze i dlatego został doceniony przez naszych klientów.

W jaki sposób chwalicie się Waszym sukcesem?
Nie nazwałabym naszych działań chwaleniem, a bardziej informowaniem o tym, że jesteśmy na rynku, pokazujemy, że ciężko pracujemy i że jest to doceniane. Firma powstała w 1996 r., prężnie się rozwijamy, wzbogacamy naszą ofertę o nowe produkty, otwieramy kolejne punkty gastronomiczne, nie stoimy w miejscu.
Proszę o przestawienie oferty i głównych priorytetów Waszego zakładu.
W ofercie naszego Zakładu znajdziecie Państwo takie produkty, jak: kurczak w przyprawach i jego elementy: udka, skrzydełka, mięso gyros, polędwiczki, sosy własnego autorstwa, świeże surówki tworzone według naszej receptury. Głównym priorytetem naszego Zakładu jest utrzymywanie jak najwyższych standardów oraz jakości naszych produktów, z dbałością o każdy detal.

Czy uważa Pani, że inicjatywy tego typu, jak Program Promocyjny „Doceń polskie” są potrzebne polskim konsumentom i producentom, i dlaczego?
Uważam, że tego typu inicjatywy są jak najbardziej wskazane. W tej chwili rynek gastronomiczny jest tak rozwinięty i różnorodny, że droga w dotarciu do klienta oraz wyróżnienie swoich produktów może być ciężkie ze względu na bardzo dużą konkurencję. Dzięki takim inicjatywom, jak „Doceń polskie” możemy dotrzeć do konsumenta, przede wszystkim mamy większą szansę na to, aby dać się poznać.
Dodatkowo, jeśli chodzi o naszą firmę, Certyfikat bardzo dobrze nas obrazuje, ze względu na to, że „Doceń polskie” wskazuje na polskie korzenie, a my taką firmą właśnie jesteśmy. Na nasze polskie pochodzenie wskazuje, poza bardzo dobrą jakością produktów fakt, iż bazujemy na staropolskich przyprawach. W ten Program wpisujemy się więc idealnie.

Dziękuję za rozmowę.

Najwyższa jakość – priorytetem

Dla PW Solo – producenta chrupek kukurydzianych priorytetem jest najwyższa jakość oferowanych produktów. Jego chrupki nie zawierają w swoim konserwantów, sztucznych barwników i dodatków smakowych. Podstawą sukcesu jest zorganizowana i posiadająca duże doświadczenie kadra oraz rodzinne fundamenty firmy. Siedziba PW Solo znajduje się na Dolnym Śląsku w miejscowości Złotoryja. Podczas 44. certyfikacji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” członkowie Loży Ekspertów wyróżnili godłem „Doceń polskie TOP PRODUKT” Chrupki kukurydziane o smaku zielonej cebulki tego producenta. Jest to ich kolejny sukces, co dowodzi, że mimo upływu czasu ich jakość i doskonały smak pozostają niezmienne.

Poza wyróżnionymi Chrupkami kukurydzianymi o smaku zielonej cebulki,PW Solo  oferuje także Chrupki kukurydziane zwykłe oraz Chrupki kukurydziane smakowe, do wyboru: o smaku arachidowym, bekonowym i owocowym. Firma dysponuje własnym transportem, dzięki temu może nawiązać współpracę z odbiorcami z całego kraju.  Chrupki bogate są w błonnik, potas, magnez oraz wiele witamin z grupy A, B, D, C oraz E. 

Więcej informacji na temat PW Solo znajdziecie Państwo na stronie producent-chrupek.pl

Produkty zachwycające smakiem

ZPM Chabura od przeszło trzydziestu lat dostarcza konsumentom wyjątkowe produkty zachwycające smakiem oraz wysoką jakością. Produkowane są z najlepszego surowca pochodzącego bezpośrednio z wybranych regionalnych gospodarstw rolnych, ich smak wzbogacają aromatyczne przyprawy oraz naturalne wędzenie. Powstają z pasją, zaangażowaniem, dbałością o tradycję, szacunkiem do staropolskich smaków i sprawdzonych receptur. Wszystko to sprawia, że są doceniane nie tylko przez klientów, ale również przez specjalistów, a grono ich wielbicieli stale rośnie.

Wyjątkowe walory propozycji ZPM Chabura wyróżnili członkowie Loży Ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Podczas 44. atestacji programu jedna z propozycji ZPM Chabura – Schab magnacki w posypce zdobyła maksymalną liczbę punktów we wszystkich ocenianych kategoriach i została uhonorowana godłem „Doceń polskie”. Warto przypomnieć, że ZPM Chabura jest laureatem programu Doceń polskie”, a jego znakomite produkty wielokrotnie zdobywały uznanie Loży Ekspertów.
Więcej informacji na temat ZPM Chabura i jego oferty znajdziecie Państwo na stronie internetowej https://chabura.pl/

Perła z kolejnym TOP PRODUKTEM

Śledź tradycyjny z cebulą oraz Śledź tradycyjny w sosie słodko-ostrym chilli znalazły się w gronie najlepszych produktów 44. certyfikacji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” i po raz kolejny sięgnęły po tytuł „Doceń polskie TOP PRODUKT”. 

Ich producentem jest firma Perła – specjalista w przyrządzaniu najwyższej jakości śledzi.  Od początku istnienia firmy, jej priorytetem zadowolenie klientów oraz wysoce ekologiczne podejście i symbioza z tym, co naturalne i zdrowe. Jak podkreślają przedstawiciele producenta – Nasze śledziowe specjały przyrządzane są według tradycyjnych, domowych receptur i powstają wyłącznie ze świeżych warzyw i najbardziej okazałych sztuk ryb. Są w 100 % naturalne i nie zawierają żadnych konserwantów. Ryby do przetworów pozyskiwane są z czystych wód Atlantyku, z obszaru FAO27. Śledzie z oferty firmy  Perła charakteryzuje nie tylko wysoka jakość i doskonały smak. Są również cennym źródłem białka, potasu, witaminy D i kwasu Omega-3.

Więcej informacji na temat firmy Perła znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.rybkiperla.pl/

Miód odsklepinowy Pasieki Omomom wyróżniony przez ekspertów!

Historia Omomom sięga lat 20. ubiegłego wieku. Ta niewielka, rodzinna pasieka oferuje miody wytwarzane przez pszczoły z wędrownych pasiek zlokalizowanych na areałach rolniczych Poznańskiego Uniwersytetu Przyrodniczego. Jak wyjaśniają jej przedstawiciele – Łączymy tradycję z nowoczesnością. Prowadzimy naszą pasiekę, używając nowoczesnych zdobyczy technologicznych. Nie wzbogacamy jednak miodu, nie podgrzewamy go, nie napowietrzamy ani nie mieszamy. Dlatego też jest tak dobry i cieszy się dużym uznaniem. Nasze pszczoły otaczamy należytą troską i fachową opieką. Dbamy o nie z szacunkiem, stale rozszerzając zakres wiedzy na temat ich życia i zdrowia, przede wszystkim poprzez bliski z nimi kontakt. Doskonałe właściwości miodu pasieki Omomom docenili eksperci 44. certyfikacji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” przyznając jej Miodowi odsklepinowemu maksymalną liczbę punktów we wszystkich ocenianych przez komisję kategoriach. Miód odsklepinowy znalazł się gronie najlepszych produktów atestacji i został uhonorowany godłem „Doceń polskie TOP PRODUKT!

Co warto wiedzieć o tym wyjątkowym produkcie? Odsklepiny to wierzchnia część plastra z miodem. Pszczoły zabezpieczają w ten sposób miód po przyniesieniu nektaru do komórek. Gdy, poprzez ruch ich skrzydeł, zostanie odparowany nadmiar wilgoci, a komórka jest wypełniona miodem po brzegi, zaklejają komórkę świeżo wyprodukowanym woskiem – zasklepiają ją. Odsklepiny zawierają wosk i miód najwyższej jakości zachowujący swoje wszystkie związki lotne i olejki eteryczne. Miód odsklepinowy zawiera również więcej propolisu i pyłku. Ze względu na swoje walory polecany jest na zapalenie zatok, choroby górnych dróg oddechowych, nieżyt nosa. Posiada właściwości gojące, zmniejsza opuchliznę, a także pobudza śluzówki. Wyróżnia się też bogatszym smakiem.
Więcej informacji na temat Pasieki OMOMOM i jej produktów znaleźć można na stronie internetowej https://omomom.pl/